we'll breakdown all the obelisks

نامه بچه های ایرانی به اقای بان کی مون،رئیس سازمان ملل متحد

بسم رب الحسین

سلام لطفا این نامه رو بخونین ... دانش آموزان ایرانی برای همبستگی با کودکان فلسطینی این نامه را به سازمان ملل فرستادند:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامه ای به آقای بان کی مون دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

از طرف کلیه دانش آموزان ایرانی

به مناسبت گرامیداشت روز۹مهر،سالروز شهادت نوجوان فلسطینی"محمد الدره"

و روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

جناب آقای بان کی مون

دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

سلام

ما دانش آموزان ایرانی دوست داشتیم در موقعیت بهتری برای شما نامه بنویسیم ویا به عبارت دیگر،موضوع شادتر و دوستانه تری را برای نوشتن نامه وعرض تبریک به شماانتخاب کنیم! چه کنیم که روند اتفاقات موجود در جهان، نغمه ی شادی را در سراسر جهان از بین برده است و آهنگ مرگ و خونریزی در جهان طنین انداز شده است. آیا به راستی می شود چشم به این همه جنایت بست؟!

جناب آقای بان کی مون چگونه می شود به شما تبریک گفت در صورتی که جنابعالی و مردم عزیز ژاپن خود زخم خورده از جنگ های اول ودوم جهانی و میراث دار هزاران نفر هموطن سوخته ومعلول ناشی ازبمباران های هسته ای هیروشیما و ناکازاکی می باشید.جناب آقای بان کی مون مگر میشود چشم بر ۶۰ سال اشغال،بمباران، اسارت،خونریزی،قتل و آدم ربایی در سرزمین مقدس فلسطین بست،مگر می شود داغ مادران جوان مرده را فراموش کرد،مگر می شود غبار آوارگی را از جسم و روح مردم فلسطین زدود؟

جناب آقای بان کی مون ما اکنون شاهد ۶۰سال تاریخ سراسر ننگین ظهور رژیم غاصب و خونخوار و جعلی  اسرائیل می باشیم،که روزانه برای آسایش شهروندان خود خانه های فلسطینیان را تخریب می نماید،برای ساختن پارک و تفریحگاه برای شهروندان خود تمامی ذرختان و اراضی فلسطینیان را می سوزاند،برای آسایش فرزندان خود،کودکان ونوجوانان فلسطینی را می رباید،می کشد و بمباران می کند.

جناب آقای بان کی مون مگر می شود شهادت نوجوان ۱۲ ساله ی فلسطینی، شهید محمد الدره را که در انظار تمامی جهانیان هنگامیکه در پشت سر پدر خویش سنگر گرفته  بود در روز اول اکتبر سال ۲۰۰۰میلادی توسط سرباز دژخیم اسرائیلی کشته شد را فراموش کرد؟

جناب آقای بان کی مون،آیا در دادگاه جهانی،پاسخی برای آوارگی،تجاوز،بی خانمانی، آدم ربایی،قتل عام،قطع عضو،تخریب خانه ها،زمین های سوخته،محاصره غزه، تشنگی،گرسنگی،بیماری،ظلم و...وجود دارد؟!

جناب آقای بان کی مون ما دانش آموزان ایرانی، ضمن اعلام حمایت قاطع از آرمان های مقدس فلسطین و کشور مسلمان فلسطین و همبستگی با نوجوانان مظلوم فلسطینی،تنفر و انزجار خود را از جنایت های روز افزون صهیونیسم جهانی به سرکردگی استکبار جهانی اعلام داشته و از جنابعالی و جامعه جهانی خواستار رسیدگی به این جنایات می باشیم.

 

البته این متن ترجمه ی نامه اصلی میباشد اگر فرصت شد اصل نامه که به زبان انگلیسی می باشد را در اختیارتان می گزارم...

یاعلی

به امید ظهور منجی عالم بشریت...

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:59  توسط سربازامام  |